Photo Number1

آتلیه عکاسی کودک

لحظات کودکان با عکس ها و فیلم هایشان ثبت می شود . این موضوع برای شما که می خواهید لحظات زیبای فرزندانتان را ثبت کنید موضوعی پر اهمیت است . چرا که فرزندان دلبند شما به سرعت رشد می کنند . از طرفی آمار نشان می دهد که محبوب ترین سوژه عکاسی در تمام دنیا کودکان هستند . از طرفی نکته ای که از اهمیت ویژه ای برخوردار است این است که در زمان عکاسی از کودکان علاوه بر مهارت بالا باید صبور بود . یک آتلیه عکاسی کودک باید محیطی آرام را به همراه کادری مجرب متخصص در زمینه عکاسی کودک را در کنار هم داشته باشد تا بتواند لحظات زیبای کودکانتان را برای همیشه به یادگار بگذارند .

عکاسی کودک و نوزادان به دلیل لطافت موضوع عکاسی با دیگر شاخه های عکاسی متفاوت هستند . از موارد مهمی که در یک آتلیه تخصصی کودک از اهمیت بالایی برخوردار است استفاده از دکورهای متنوع و زیبا است که عکاسی کودک بریدال  با چیدمان ساده و ناب توانسته محیطی زیبا و خاص را فراهم نماید .

نورپردازی آتلیه عکاسی کودک

نورپردازی مهمترین و اساسی ترین نقش را در آتلیه عکاسی کودک فراهم می نماید . نورپردازی در عکاسی بسیار تاثیر گذار است . چرا که می تواند زیبایی و کیفیت را به بیننده القا کند .

چیدمان آتلیه عکس کودک

چیدمان آتلیه عکس کودک و طراحی دکوراسیون آتلیه عکاسی کودک باید با حوصله و مهارت بالایی انجام شود . در آتلیه کودک، دکوراسیون باید کودکانه و متناسب با روحیه کودک چیده شود .

خلاقیت در عکاسی کودک

عکاس کودک باید از خلاقیت و هوش بالایی برخوردار باشد تا بتواند لحظات زیبا و خاص کودکان و نوزادان را با خلاقیت بالایی ثبت کند .