Photo Number1

آتلیه عکاسی عروس

تاریخچه عکس های عروسی 

عکس های عروسی به عنوان عکس هایی که بیانگر احساسات، عواطف و هویت گذشتگان است از گذشته تاکنون تغییرات بسیاری داشته اند . این تغییرات می تواند همسو با تغییر در نگرش ها، فرهنگ ها و ذائقه ها رخ داده است . در گذشته عکس های عروسی جمعیت زیادی عروس و داماد را احاطه می کردند . این عکس ها از گذشته تا کنون پر از هیجان و اتفاق و شور بوده است . عکس های عروسی که در گذشته به ثبت رسیده است اکثرا در حیاط و منزل عروس و یا داماد به ثبت رسیده است که همگی دارای چیدمان و معماری گذشتگان است . 

بر خلاف عکس های قدیمی عکس های عروس و دامادهای امروزی اکثرا در آتلیه های عروسی به ثبت میرسند و جز خود عروس و داماد، شخص دیگری در آن عکس ها حضور ندارند . عکس های امروزی با فتوشاپ و جلوه های ویژه به ثبت می رسند و تمام سعی عکاس و آتلیه عکاسی عروس در این است که تمام عیوب چهره و صحنه را رفع کند و عکس را به بهترین شکل ممکن روتوش کرده و از بین ببرند . آتلیه عکاسی عروس  بریدال با بهره گیری از متخصصان و طراحان امر دکوراسیون و استفاده از بروزترین دوربین های عکاسی و عکاسان ماهر بهترین خاطرات شما را ثبت میکند. آتلیه عکاسی عروس و باغ اختصاصی بریدال موجب هرچه زیباتر شدن عکسهای شما و همچنین منحصر به فرد بودن عکسهای شما با قیمت مناسب می شود. 
بنابر رعایت حقوق مشتری و پیروی از موازین جمهوری  اسلامی ایران از انتشار نمونه عکس عروس در فضای مجازی معذوریم و لازم به ذکر است تمامی عکسهای عروس و داماد داخل سایت  بریدال مربوط به شعبه کانادا - تورنتو استودیو  بریدال میباشد

معایب و محاسن عکس های آتلیه عروسی

امروزه اکثر افراد به دنبال این هستند که بهترین و مهم ترین لحظه های زندگی خود را به ثبت برسانند . اکثر زوج های جوان به آتلیه ی عکاسی و فیلمبرداری می روند، به همین منظور عکاسان و آتلیه های عکاسی بازار پر رنقی دارند .

عکس های عروسی از جلوه ی بسیار زیادی برخوردارند . این عکس ها از طراحی و مونتاژ برگرفته و تا حدود بسیار بالایی به زیبایی عکس ها می افزاید . اما همین مونتاژ و طراحی باعث می شوند که عکس ها حالت تصنعی به خود بگیرند و دیگر حالت طبیعی خود را نداشته باشند .

نکات مهم برای انتخاب یک آتلیه عکاسی خوب
هنگامی که یک زوج جوان به دنبال یک آتلیه عکاسی هستند به چند نکته باید توجه کنند. از مهم ترین این نکات می توان به مواردی چون عروس و داماد ها در هنگام عکاسی، نورپردازی، کیفیت عکس ها اشاره کرد . یکی دیگر از مواردی که باید حتما به آن توجه کنید این است که در مورد تجهیزات مورد استفاده آتلیه عکاسی از جمله نوع دوربینها، فلش ها و تجهیزاتی که برای عکاسی فضای باز آورده می شود باید با عکاس خود صحبت کنید . 

جمله آخر:

اگر دوست دارید عکس های عروسی خود را بعد از چند سال با لبخند رضایتی بر لب تماشا کنید، در زمان انتخاب آتلیه عکاسی و فیلمبرداری خود دقت کنید. در زمان انتخاب آتلیه عکاسی سعی کنید نمونه کارهای آتلیه را با دقت بررسی کنید . مثلا اگر به کلیپ اسپورت علاقه دارید و تمایل دارید کلیپ اسپورت خود را در سالن عروسی به نمایش درآورید حتما در زمان انتخاب آتلیه عکاسی تحقیق کنید که این کار را با کیفیت بالا برای شما انجام می دهند یا خیر .