Photo Number1

فیلمبرداری و عکس برداری از مراسم


مراسم عروسی یکی از مهمترین و به یادماندنی ترین خاطراتی است که هر فرد در زندگی خود تجربه میکند . فیلمبرداری و عکسبرداری مراسم نیاز به اصول و تکنیک های خاصی دارد که مهمترین آنها استفاده از افراد کار آمد وحرفه ای است البته استفاده از لوازم و تجهیزات حرفه ای و به روز هم نقش مهمی در این زمینه ایفا می کنند.

استودیوبریدال با داشتن تیم مجرب و متعهد و استفاده از بروز ترین تجهیزات اماده اریه خدمات در این شب رویایی و تکرار نشدنی به مشتریان عزیز در سطح ایران میباشد
استودیو بریدال با داشتن لوکیشن های خاص و خصوصی (عمارت / باغ / آتلیه)
با بهرهمندی از بهترین تجهیزات شامل تصویربرداری هوایی(هلی شات) تجهیزات حرکتی(رونین/ازمو/استدیکم/اسلایدر)و دوربین های فوق حرفه ای و سینمایی  ثبت این لحضات شیرین و ماندگار مشتریان عزیز را فراهم اورده است.
گروه بریدال با ارایه بهترین سطح خدمات فیلمبرداری و عکسبرداری از مراسم می کوشد تا رضایت مشتریان با تنوع سلیقه و سطح کیفی مورد نظر آنهارا فراهم اورد.
استودیو بریدال یکی از بنیان گزاران صنعت چاپ و صحافی وآلبوم ایتالیایی (ژورنال) در کشور میباشد که با استفاده از به روز ترین دستگاها و بهترین مواد اولیه آماده ارایه خدمات در انواع و اقسام سایز و جلد های مختلف با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز میباشد.
لطفا جهت آشنایی بیشتر با استودیو بریدال و دیدن نمونه کارهای کم نظیر و متفاوت به استودیو بریدال مراجعه فرمایید.