Photo Number1

عکاسی از مراسم

هر عروس و دامادی دوست دارند بهترین عکس های عروسی را داشته باشند. ولی برای بسیاری از زوج ها این اولین بار است که در مقابل دوربین یک عکاس حرفه ای قرار می گیرند. قبول داریم که گرفتن بهترین عکس ها از شما وظیفه عکاس می باشد ولی نکاتی هم وجود دارد که شما با رعایت کردنشان می توانید به داشتن بهترین عکس های عروسی کمک کنید که در ادامه مطلب ویستا جشن به آن ها پرداخته است:

۱- سعی کنید نکات ریز و روزمره را فراموش نکنید. برای نمونه اگر در خانه در حال آماده شدن و عکاسی می باشید و از یک بطری آب معدنی می نوشید امکان دارد با فراموش کردن درب آن،آن را در بسیاری از عکس ها مشاهده کنید.

۲- باید صمیمیت را در عکس ها نشان دهید. امکان دارد این فاصله در حالت عادی به چشم نیاید ولی در عکس ها این موضوع بزرگتر دیده می شود و امکان دارد باعث این دردسر گردد که در صمیمیت شما فاصله ای وجود دارد.

۳- سعی کنید از ساعات طلایی روز در عکس ها استفاده کنید. این ساعت ها معمولا  اوایل صبح و ۲ ساعت قبل از غروب خورشید می باشد. در این اوقات نور خورشید به رمانتیک ترین حالت خود می رسد و می توان عکس هایی غیر قابل تصور ثبت کرد.از این ساعات بهترین استفاده را داشته باشید
۴- لبخند بزنید تا از بی حوصله جلوه کردن و بد نشان دادن خطوط خنده جلوگیری کنید. دست های خود را تکان دهید، دور شانه و یا بر روی سینه داماد بگذارید و برای دامادها آنها را داخل جیب قرار دهید فقط هیچ گاه نگذارید بی دلیل آویزان باشند
۵- نباید روز عروسی به عکاس لیستی بلند بالا از عکس هایی که دوست دارید بدهید. باید اجازه دهید عکاس بنابه تجربیات خود از شما در صحنه ها و زمانهای موجود عکس بگیرد. ولی اگر در ژست ها و بعضی موقعیتها اصرار دارید باید سعی کنید در روزهای قبل با عکاس در این مورد صحبت داشته باشید. در ضمن مهمترین نکته این است که با عکاس خود راحت باشید تا او بتواند بهترین عکس های عروسی و بهترین ژست های عکاسی را برایتان ثبت کندسعی کنید یکی از نزدیکان و یا ساقدوش های خود را مسئول رسیدگی به تماس ها و مشکلات مراسم کنید. و اجازه ندهید مشکلاتی که همواره حل خواهند گشت آرامش شما را به هم بزند و باعث اعصاب خردی شما گردد.